• Home
  • Sport
  • Echte mannen
  • Lifestyle
  • Auto’s
  • Mannenzaken
  • Dieren
  • Hobby
  • Zakelijk
  • Contact
Manneninfo
  • Home
  • Sport
  • Echte mannen
  • Lifestyle
  • Auto’s
  • Mannenzaken
  • Dieren
  • Hobby
  • Zakelijk
  • Contact
Manneninfo

februari 6th, 2023
  • Home
  • Sport
  • Echte mannen
  • Lifestyle
  • Auto’s
  • Mannenzaken
  • Dieren
  • Hobby
  • Zakelijk
  • Contact
Een dagje op het eiland Nusa Lembongan, Bali
Home
Lifestyle

Een dagje op het eiland Nusa Lembongan, Bali

februari 4th, 2020 Remko Brand Lifestyle 0 comments

Met een boot vanuit Sanur kunnen we binnen drie kwartier het eiland bereiken.

Eerst de schoenen uit die verzameld worden in een bak, dan door een stukje zee de boot in stappen. Denk maar niet dat het rustig kabbelend water is, nee er staat een behoorlijk sterke stroming en iedere hulp is welkom. Maar dat hoort er allemaal bij vind ik.

Geen plek meer binnen, dus ik ga achterstevoren op een bankje zitten naast een man die ook al voor de helft op mijn gedeelte zit. Very comfy. Het volgende half uur lijkt wel een speedboot avontuur. Golven sproeien langs de kant en wij, die met zijn vieren in totaal achterstevoren zitten, maken de meeste sensatie mee. Nat? Nee hoor, op een paar druppels na. Heftig? Jazeker. Leuk? Absoluut.

Pick-up truck als taxi

Aangekomen mogen we weer eerst door de zee waden en dit is een stuk lastiger omdat je van de boot afstapt. Schoenen uitzoeken en vervolgens na enig tijd wachten worden we met een soort van pick-up truck naar de plaats van bestemming gereden.Verder rijden er geen auto’s want daar zijn de wegen te smal voor. Wel een hele boel scooters. Maar hier fietsen is ook wel erg die-hard met al die bergachtige wegen. Eigenlijk rijden we over 1 hele lange straat en meteen langs weerszijden daarvan zie je wat Lembongan te bieden heeft. Warungs (kleine restauranten), winkeltjes, huistempels, huistempels en nog eens huistempels. Prachtig. En ineens stoppen we en zijn we op de plaats van bestemming.

Houten hutjes

We lopen door een prachtig aangelegde tuin naar een soort van eigen wijkje waar een zestal houten hutten staan met eigen minituin en minizwembadje.Een eigen badkamer en met een trapje omhoog een aparte slaapkamer met airco. Slim dat alles hoog was gebouwd want last van insekten krijg je hier niet en het is heerlijk cool slapen.

Zon, zee, strand, palmbomen

5 minuten lopen en bam, je bent op het strand. Wit zand, blauw water, grove zee.

Je kan hier zwemmen maar je moet eerst wel door een barierre van vrij grove, losse stenen heen voor je de rust van de zee vind.Links vanuit steegje dat op het strand uitkomt is een heerlijk restaurantje waar je lekker kan lunchen. Biologisch en vanuit een strandstoel mogelijk, badhanddoek erop, tafeltje erbij en genieten maar van je mango lassi of een ander lekker biologische shake.

Nachtmuziek & Balinees ontbijt

S’avonds volop keuze uit verschillende soorten restaurants en het is ontzettend pittoresk en gezellig allemaal. Inmiddels heeft de zee zich teruggetrokken, dus als je in de avond nog een strandwandeling maakt zie je een heel stuk van zand, stenen en andere dingen die normaal onder water staan. Nog even je strandlaken uitklappen om nog van de bries te genieten.

En slapen in een luxe hut is ook geweldig. Ik lig iedere keer weer in een deuk om die gecko geluiden, geweldige beestjes. Je slaapt echt in de natuur met nachtmuziek van alle diertjes, zo niet te vergelijken met een landje als Nederland. De volgende ochtend heeeeel vroeg, ik zeg 7 uur, gaan we wandelen. Want vanaf 9 uur is dat echt niet meer te doen zo heet. De zwerfhonden hier worden heel goed verzorgd. En ze houden enorm van knuffelen en meelopen. Na een tijdje langs de zee te hebben gewandeld, lopen er inmiddels 6 honden gezellig mee. Bijna onze hele wandeling lang en later in de avond komt er eentje opnieuw ons opzoeken bij ons verblijf.

Teruggekomen een heerlijk basic maar o zo lekker Balinees ontbijtje van ons verblijf en dan hup even weer afkoelen in ons privezwembadje. Dit houd ik wel een week vol, makkie.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest
Next article Welke Wobbel kun je het beste cadeau geven?
Previous article 3 tips om thuis-barista te worden

Remko Brand

Related Posts

<strong>Vind een passende baan bij een full service uitzendbureau</strong> Lifestyle
januari 20th, 2023

Vind een passende baan bij een full service uitzendbureau

<strong>Waarom wandelen leuk én gezond is</strong> Lifestyle
december 19th, 2022

Waarom wandelen leuk én gezond is

De vijf leukste cadeaus voor een man Gadgets
december 12th, 2022

De vijf leukste cadeaus voor een man

Leave a Reply Cancel reply

Wekelijks tijdline
feb 6th 5:35 PM
Auto's

Nieuwe auto? Dit kun je verwachten

jan 20th 1:51 PM
Lifestyle

Vind een passende baan bij een full service uitzendbureau

jan 4th 9:38 AM
Gadgets

Inspiratie nodig voor cadeaus tijdens de feestdagen?

dec 30th 1:46 PM
algemeen

De beste methoden om asfalt te repareren

dec 19th 10:11 AM
Lifestyle

Waarom wandelen leuk én gezond is

dec 12th 10:31 AM
Zakelijk

4 Tips voor het scoren van jouw eerste IT-baan

dec 12th 10:00 AM
Gadgets

De vijf leukste cadeaus voor een man

Wekelijke Quote

Een dapper man is niet hij die geen angst voelt, maar hij die zijn angst weet te overwinnen.

Thomas Jefferson
Categorieën
  • algemeen
  • Auto's
  • Beauty
  • Dieren
  • Echte mannen
  • Fashion
  • Gadgets
  • Gaming
  • Health
  • Hobby
  • Home & Garden
  • Lifestyle
  • Mannenzaken
  • Music
  • News
  • Parenting
  • Sport
  • World
  • Zakelijk
Recente berichten
<strong>Nieuwe auto? Dit kun je verwachten</strong>

Nieuwe auto? Dit kun je verwachten

<strong>Vind een passende baan bij een full service uitzendbureau</strong>

Vind een passende baan bij een full service uitzendbureau

<strong>Inspiratie nodig voor cadeaus tijdens de feestdagen?</strong>

Inspiratie nodig voor cadeaus tijdens de feestdagen?

De beste methoden om asfalt te repareren

De beste methoden om asfalt te repareren

<strong>Waarom wandelen leuk én gezond is</strong>

Waarom wandelen leuk én gezond is

  • Interessante websites
  • Back to top
© Weekly News 2017. All rights reserved.
Produced by Mip Themes